Працевлаштування у Рівненський салон CUTE TIFFANY завершене

Набір продавців у весільний салон завершився

На тижнях відбувся процес  котрий можна назвати «Працевлаштування у весільний салон CUTE TIFFANY» в Рівному.  Процес  тривав протягом трьох з половиною тижнів. Набирали 4 продавця, для одного з них при його кар’єрному рості вакансія старшого продавця (адміністратора).

Етапи працевлаштування CUTE TIFFANY

Набір працівників складався з 4-ох етапів. Після оформлення вакансії на сервісах пошуку та надання роботи (www.work.ua та rabota.ua), а також на нашому блозі.

  1. Відзвін і особисті перемовини при зустрічі у салоні (індивідуальна співбесіда) з тими хто подав резюме на вакансії «Продавець весільного салону» та «Адміністратор весільного салону».
  2. Загальна співбесіда.
  3. Лекційно-практичне навчання.
  4. Практика – випробувальний термін.

Детальніше про кожен етап відбору

В число набраних входили незнайомі нам люди та вже працюючі продавці. Після оформлення вакансій приймалися резюме осіб котрі проявили зацікавлення. З кожною особою зв’язувались по телефону після чого очна зустріч з кожним із них. Таким чином визначались з тими хто міг би підійти на посади продавця та адміністратора салону. Тим кого відібрали назначили загальну співбесіду де колективна комісія з участю майбутнього лектора відібрали на нашу думку кращих. Загальних співбесід було дві. Для тих кого відібрали організували лекційно-практичне навчання (цим займався спеціалізований лектор). Тема розкривалася по продажу саме весільного одягу та аксесуарів. Завершуючий етап найдовший, адже потребує глибшого проникнення в тематику (матеріали, фасони, різнохарактерні покупці суконь, примірки і т.д.). За тим визначились з найкращими, тими хто першочергово нам підходить і кому ми надамо робочі місця.

 Хочемо зауважити, ті хто явився на загальну співбесіду вже достойні уваги і резюме тих хто не пройшов до лекцій лишаються у нас в архівах. У потребі ротації працівників будемо їх залучати.

Набір працівниківув у графіці та цифрах

  • Подало резюме понад 110 осіб;
  • Після співбесід лишили 30< чоловік;
  • Явка на загальну співбесіду 20< чоловік;
  • Допуск на лекції та стажування 8 чоловік;
  • Надали 4 робочі місця.

На результат рішення впливали основною долею голос власника салону CUTE TIFFANY та тренера центру «Фабрика результатів».

Фотофіксація занять

Кому ми доручили провести тренінг?

Тренер Роман Макаренко центер «Фабрика результатів»Для набору працівників підключили Київський центр «Фабрика результатів». Компанія являється ведучим Українським коучинг-центром. Представником якої був тренер Роман Макаренко. Практика роботи внутрішнім тренером з 2003 року. Основні напрямки – підбір, мотивація та адаптація персоналу.

Дякуємо тим:

Підсумок

Підсумок набору працівників у салон Рівного

You may also like