• Фото весільних суконь

    Наречені СUTE TIFFANY

Фото замовників у вечірніх та весільних сукнях від бренду СUTE TIFFANY

 Дорогі наші клієнти, ми з радістю розмістимо Ваші вечірні та весільні фотографії на нашому сайті. Надсилайте Ваші фото у весільних та вечірніх сукнях на електронну адресу: mail@cutetiffany.com.

Переймаєтесь через особливості фігури? Не варто! Сучасна весільна мода пропонує безліч ідей для наречених із різними фігурами. Вдало підібраний фасон, м’яке драпірування, декор чи яскраві деталі здатні перетворити фігуру нареченої на чарівний ідеал. Не всі можуть собі дозволити пошиття весільної сукні за власними ескізами, але ми впевнені, що зможемо запропонувати Вам оригінальну сукню, яка відображатиме Ваш стиль та характер і стане справжньою окрасою свята.

Якщо Ви бажаєте уникнути виснажливих походів в пошуках весільної сукні і не хочете ризикувати зустріти в загсі ще кілька наречених у такому ж вбранні, то Ви належите до тих дівчат, які хочуть бути неповторними.

Які переваги наречених у весільних сукнях від СUTE TIFFANY?

    • Пошиття весільної сукні слід довірити лише висококласним фахівцям. Весільне плаття, пошите на замовлення, має цілий ряд переваг перед купленим. В нашому салоні-ательє задіяні кращі фахівці, професіонали своєї справи з багаторічним досвідом роботи.
    • На Ваше замовлення тут зможуть створити ексклюзивну весільну сукню, в якій будуть втілені всі Ваші мрії та бажання, адже Ви зможете вибрати тип тканини та її колір, розповісти про свої вподобання дизайнеру, який обов’язково врахує їх при пошитті. Ви самі можете вирішити, чим весільна сукня буде розшита: перлами, кристалами «Сваровскі» чи бісером…
    • У нашому салоні-ательє є все для пошиття шикарного та неповторного весільного плаття, адже над його створенням працюватимуть талановиті дизайнери і модельєри.
  • У нашому салоні-ательє створюють весільні сукні бездоганної якості.