Бренд СUTE ТIFFANY

CUTE TIFFANY – бренд заснований у 2010 році, який вже підкорив серця тисяч вибагливих наречених.

Компанія CUTE TIFFANY – команда професійних досвідчених дизайнерів, закрійників та кравців, що створюють колекції весільних суконь, керуючись міжнародними тенденціями світової моди, при цьому зберігаючи свій стиль бездоганної розкоші та виключної елегантності. Над кожною моделлю ретельно працюють майстри, які за допомогою ручної роботи втілюють казку в реальність, використовуючи французькі та італійські мережива, якісну фурнітуру, тонку ручну роботу, кристали «Сваровські» та ексклюзивні прикраси. Секрет елегантності суконь CUTE TIFFANY полягає в увазі до найменших елементів, від першого ескізу до пришивання останнього ґудзика. Закрійники, які працюють над розробкою лекал для моделей суконь, звертають увагу на кожну деталь, у результаті чого сукні ідеально відповідають фігурі. Вишукано, якісно, ексклюзивно – такого гасла притримується компанія CUTE TIFFANY, створюючи неперевершені образи для наречених.

Бренд CUTE TIFFANY – це європейська якість, кращі матеріали зі всього світу та неперевершений смак дизайнерів, реалізований в наших колекціях.

При пошитті суконь CUTE TIFFANY використовуються тільки якісні елітні матеріали: французьке мереживо шантільї, італійське мереживо, англійська сітка, королівський атлас, шовк, тафта, жаккард, шифон, фатін. Декоруються плаття камінням «Сваровскі», перлами, паєтками, італійським склом та чеським бісером лише вручну. У кожну сукню вшиті металеві кісточки, завдяки чому корсет відмінно лежить на нареченій, не деформуючись. Чашечки забезпечують хорошу підтримку грудей і підкреслюють жіночність. Завдяки вшитому в сукню фатиновому під’юбнику кожен Ваш крок набуде королівської розкоші. Бути королевою – мрія кожної нареченої. Весільна сукня від CUTE TIFFANY перетворить мрію в реальність.

Весільний салон CUTE TIFFANY – брендові весільні сукні

Якщо Ви шукаєте ідеальну весільну сукню і не бажаєте даремно витрачати дорогоцінний час – обов’язково відвідайте наш салон весільних суконь. Салон CUTE TIFFANY – той самий райський куточок у Рівному, де досвідчені консультанти допоможуть Вам створити неповторний образ, продуманий до найдрібніших деталей. Завітавши у весільний салон CUTE TIFFANY, Ви зможете приміряти та придбати оригінальні брендові весільні сукні, що створені нашими майстрами з ексклюзивних тканин за останніми тенденціями весільної моди. Наші сукні виготовлені виключно з використанням ручної роботи та ручного декорування. Ми цінуємо Ваш час і сили, тому зробимо все можливе, щоб вибір весільного вбрання став для Вас святом.

Залишити коментар